MENU

Kuchyne

Spoločnosť LEICHT predstavuje absolútnu špičku v obore, je jedným z lídrov v navrhovaní a realizácii kuchýň. Výrobe sa venujú už viac ako 80 rokov a využívaju najnovšie technológie a materiály tak, aby výsledkom bola 100% spokojnosť zákazníkov.

> LEICHT.COM

Talianske odsávače pár a digestory s dlhoročnou históriou výroby.

> FALMEC.COM

Naše dlhoročné skúsenosti a spolupráca s nemeckými výrobcami nám umožnili po dohode s najväčším nemeckým výrobcom kuchynských liniek začať našim klientom vyrábať kuchynské linky pod našou značkou BLOCK kuchen. BLOCK kuchen sú určené náročným klientom, ktorí požadujú precíznosť a čistý dizajn, ale kuchynskú linku neplánujú navždy .

Značka Elica je v celom svete synonymom takých myšlienok, ako sú účinnosť, inovácia a dizajn kuchynských odsávačov pár. Za posledných 35 rokov si viac ako 35 miliónov rodín na celom svete vybralo výrobok Elica za pomocníka na kontrolu kvality prostredia v ich kuchyni.

> ELICA.COM

BORA Professional prináša profesionálne varenie do vášho domova. BORA varná doska s digestorom odvádza výpary priamo a je teda účinnejšia a energeticky úspornejšia ako klasické digestory. Starostlivo vybrané materiály ako sú nerez, ušľachtila oceľ zaručujú kvalitu a zaisťujú dlhú životnosť a nízke požiadavky na údržbu našich produktov.

> BORA.COM

Exklusiv-Hauben GUTMANN je lídrom na európskom trhu vysoko kvalitných odsávačov pár pre domácnosti a teší sa dôvere najlepších predajcov kuchýň. Odsávače pár GUTMANN sú unikáty, individuálne plánované či vyrobené na zákazku pre zákazníkov. Sú výsledkom progresívnych myšlienok, dôslednej orientácie na výkon, estetické cítenie a splňujú rozmanité nároky moderného spôsobu života.

> GUTMANN-EXKLUSIV.DE

Špičkové nemecké vstavané spotrebiče.

> GAGGENAU.COM

Už viac ako 150 rokov je pojem Siemens synonymom vynaliezavého ducha, otvorenosti svetu a orientácie na zákazníka. Spotrebiče pre domácnosť boli oddávna jednou zo zásadných oblasti tejto firmy. A v dnešných dňoch je Siemens svetoznámou značkou nie len na tomto poli.

> SIEMENS-HOME.COM

Spoločnosť AEG bola založená v Nemecku pred viac ako sto rokmi s jednoduchou myšlienkou: všetko, čo navrhujeme, by malo byť perfektné ako v prevedení, tak aj vo funkcii.

> AEG-ELECTROLUX.SK

Bosch je poprednou značkou chladničiek, pračiek, umývačiek riadu, sporákov a ďalších domácich spotrebičov. „Je lepšie prísť o peniaze, než o dôveru“ - slová zakladateľa značky Roberta Boscha dodnes tvoria krédo všetkých firemných aktivít

> BOSCH-HOME.COM

Firma Miele je nemecký výrobca vysoko kvalitných elektrických zariadení pre oblasť starostlivosti o bielizeň, riad a dezinfekciu. Automatické práčky, umývačky riadu, vysávače, chladničky, varné dosky, kávovary a ďalšie produkty spoločnosti Miele sa vyvážajú do celého sveta

> MIELE.SK

Viac ako 70-ročná skúsenosť s výrobou drezov, najširšia škála produktov, neustále investície do inovácií materiálu a výroby, kvalita, funkčnosť a nezameniteľný zmysel pre dizajn, radí Franke medzi popredných svetových výrobcov.

> FRANKE.COM

Firma Blanco bola založená ako rodinná firma v roku 1925. Už od svojho počiatku sa špecializovala na spracovanie nerezových materiálov a výrobu zariadení pre gastronómiu. Blanco vyrába zariadenia pre prepravu a distribúciu stravy v spoločnom stravovaní, silgranitové, nerezové a keramické drezy pre domácnosť a veľkokuchyne a ďalšie produkty.

> BLANCO.SK

 

Firmu Liebherr založil Hans Liebherr v roku 1949 v meste Kirchdorf an der Iller v Nemecku, svoje aktivity rozširoval aj do iných európskych krajín, napr. do Švajčiarska, Rakúska a mnohých ďalších, medzi inými aj do Českej republiky. Spoločnosť vyrába chladničky, ale aj ďalšie spotrebiče, čím vytvára veľmi širokú a ucelenú ponuku. Táto ponuka je určená nie len do domácností, ale aj pre profesionálne využitie.

> LIEBHERR.SK


Obklady

Marca Corona bola založená v roku 1741. Je to najstaršia keramická továreň a rýchlo sa stala najvýznamnejšou spoločnosťou vojvodstva Este. V polovici devätnásteho storočia začala vyvážať svoje výrobky a v roku 1889 zahájila výrobu suchých lisovaných dlaždíc a obkladov.

> MARCACORONA.IT

Popredný portugalský výrobca Love Ceramic Tiles bol vytvorený v máji 2008, nahradením značky Novagres. Tento nový projekt ponúka nové poňatie marketingu zamerané na komunikačnú a marketingovú politiku.

> LOVETILES.COM

ABK produkuje porcelánové obklady a dlažby do kuchýň i kúpeľní. Či ste milovníkom tradičného, alebo naopak moderného dizajnu, v širokom sortimente špičkových talianskych produktov ABK si určite nájdete svojich favoritov. V súčasnej dobe je spoločnosť ABK celosvetovo uznávaná za lídra talianskej keramiky. Cieľom spoločnosti je vytvoriť si so zákazníkmi i partnermi trvalý vzťah, založený na vzájomnej dôvere.

> ABK.IT

Talianska spoločnosť Marazzi je v súčasnej dobe európskym lídrom vo výrobe keramických dláždic. V jej ponuke môžete nájsť vyše päť tisícok produktov naprieč všetkými výrobnými technológiami a povrchovými úpravami. Marazzi pokladá zákazníkov za hlavných obchodných partnerov a snaží sa dosiahnuť ich maximálnu spokojnosť ponukou širokej škály kvalitných obkladov a dlažieb do domácnosti i pre firmy. 

> MARAZZI.IT

Jeden z najvýznamnejších výrobcov porcelánu na svete. Ponúka široký výber kolekcií na stolovanie, interiérových doplnkov, ale tiež rozmanité prvky sanity - od sprchových kútov, umývadiel WC, až po vane, sauny a minibazény. Tiež ponúka širokú škálu obkladov a dlažieb vo veľkom spektre farebností a povrchovej úpravy.

> VILLEROY-BOCH.COM

Tradičný výrobca keramických a porcelánových dlaždíc Peronda si právom získal vynikajúcu povesť medzi zákazníkmi, dodávateľmi i ďalšími výrobcami v oblasti dlažby. Technologická a estetická avantgarda, dôraz kladený na kvalitu výrobkov i na životné prostredie - to všetko môžete nájsť v každom zo širokej škály produktov talianskej spoločnosti.

> PERONDA.COM

To najlepšie, najkvalitnejšie a najpredávanejšie zo sveta kúpeľní vám prináša nová exkluzívna značka My Bath. Pod týmto označením odteraz nájdete katalóg svetových značiek, štýlovej kúpeľňovej sanity, obkladu a trendových doplnkov za skvelé ceny.

> MYBATH.SK

Atlas Concorde je globálny špecialista na prvotriedne porcelánové a obkladové dlaždice pre každý štýl a aplikáciu v rezidenčnej, obchodnej a verejnej architektúre. Globálni odborníci hovoria, že má vynikajúcu úroveň dizajnu a technológie na každom type povrchu, čo umožňuje vždy návrhárom a koncovým používateľom najlepšie riešenie pre každú aplikáciu.

Atlas Concorde je veľkým hráčom v celom priemysle keramických dlaždíc a jednou z najdôležitejších a najsilnejších firiem na celom svete. Jeho poslaním je poskytovať dizajnérom interiérov, architektom a najnáročnejším zákazníkom keramické riešenia vhodné pre každú destináciu používania, zabezpečujúca estetický vzhľad, ktorý je v súlade s potrebami trhu a súčasne ich kombinuje s vynikajúcim technickým výkonom.

> ATLAS CONCORDE

Apavisa porcelanico je najväčším výrobcom obkladov a dlažieb pre komerčné účely s vysokou kvalitou technického porcelánu.

Zariadenie apavisa porcelanico spája schopnosti vysoko technicky kvalifikovaných pracovníkov a najmodernejších technológií s plochou nad 250 000 m2.

> APAVISA


Batérie

Jedinečné spojenie technickej dokonalosti, širokej ponuky výrobkov a exkluzívneho dizajnu. Všetky tieto prvky na Vás emocionálne zapôsobia, ak sa pri sprchovaní, kúpaní sa, či len pri umývaní rúk stretnete s vodovodnými batériami značky Hansgrohe. Hansgrohe si svojou prácou vyslúžilo nielen celosvetovú pozornosť ale i nejedno významné ocenenie za mimoriadne nadčasový dizajn svojich výrobkov.

> HANSGROHE.COM

Axor je luxusnou divíziou Hansgrohe, vyrábajúcou vodovodné batérie mimoriadnych kolekcií pre mimoriadne kúpeľne. Vo filozofii značky Axor má aj Vaša kúpeľňa, tak ako všetky ostatné oblasti života, svoje zvláštne požiadavky. Kúpeľňa sa dnes mení z funkčného priestoru, vyhradeného len pre hygienu, na miesto relaxácie, rozjímania a oddychu od uponáhľaného moderného sveta.

> AXOR

Vodovodné batérie Grohe Vám poskytnú predovšetkým funkčný komfort. Ten je zosobnený revolučnými produktmi, spájajúcimi vysokú úroveň kvality, dizajnu a technológií. Počas celej svojej sedemdesiatročnej histórie si značka súvisle buduje dobré meno vďaka bezkonkurenčnej kvalite, výnimočnému dizajnu a technológiám, ktoré ohromujú. Výrobky Grohe zjednocujú tvar s funkčnosťou, garantujú perfektný tok vody a poskytujú jedinečné zážitky s vodou.

> GROHE.COM/SK

Stalo sa trendom, že priemyselný výrobca dnes vyrába gumovú obuv a zajtra mobilné telefóny.V spoločnosti Kludi sa vedome staviame proti takýmto trendom. Cibríme sa vo vývoji, dizajne a výrobe kuchynských a kúpeľňových armatúr. Naše produkty v sebe spájajú remeselný perfekcionizmus, vysokú mieru funkčnosti a dizajn, ktorý odráža nároky nadčasovej architektúry.

> KLUDI.COM


Kúpeľňový nábytok

Jacuzzi je popredný svetový výrobca a distribútor vírivých vaní, známy po celom svete pre svoje kvalitné produkty a inovatívne technológie. Jacuzzi Vám dokáže priniesť dávne tradície kúpeľov v horúcich prameňoch. Ponúka celý rad cenovo dostupných vírivých vaní, ktoré budú zodpovedať aj Vášmu životnému štýlu, či finančnému rozpočtu. Bez ohľadu na to, ktorú z vírivých vaní Jacuzzi si vyberiete, môžete byť pripravený cítiť sa zdravšie a príjemnejšie.

> EN.JACUZZI.EU

Počas svojej dlhej, takmer dvestoročnej histórie spoločnosť Duravit pomohla presadiť prevratné myšlienky a inovácie, ktoré viedli k mnohým premenám kúpeľni až do ich súčasnej podoby. Dnes ponúka vane, sprchovacie kúty, umývadlá, vodovodné batérie, vaničky, vírivé a hydromasážne vane, wc, bidety, kúpeľňový nábytok i doplnky, teda všetko to, čo si moderná – estetická, ale zároveň plne funkčná – kúpeľňa vyžaduje.

> DURAVIT.COM

Česká spoločnosť Le Bon ponúka starostlivo navrhnutý kúpeľňový nábytok, ktorý spĺňa prísne estetické aj praktické kritéria. Skrine, zásuvky, zrkadlové skrinky a ďalšie výrobky z produkcie Le Bon sú kvalitne a bezchybne spracované. Od konzervatívneho minimalizmu po žiarivé farby, maximálne pohodlie i množstvo úložného priestoru, esteticky príjemné i prakticky funkčné - kúpeľne Le Bon.

> LEBON.CZ

Jeden z najvýznamnejších výrobcov porcelánu na svete. Ponúka široký výber kolekcií na stolovanie, interiérových doplnkov, ale tiež rozmanité prvky sanity - od sprchových kútov, umývadiel WC, až po vane, sauny a minibazény. Tiež ponúka širokú škálu obkladov a dlažieb vo veľkom spektre farebností a povrchovej úpravy.

> VILLEROY-BOCH.COM

Keuco počas viac než piatich desaťročí svojej existencie neupustil od svojho hlavného cieľa  – vytvárať stále dokonalejšie a dokonalejšie riešenia, vďaka ktorým je čas strávený v kúpeľni vždy príjemným zážitkom. Keuco ponúka kompletné vybavenie kúpeľní, vrátane kúpeľňového nábytku, armatúr, či zrkadiel.

> KEUCO.DE

Český výrobca kvalitných kúpeľňových doplnkov, zrkadiel, poličiek do kúpeľní, madiel, úchytov a vešiakov.

> NIMCO.CZ

V tomto prípade ide o nemeckého výrobcu  poličiek do kúpeľní, madiel, kúpeľňových doplnkov, zrkadiel, , úchytov a vešiakov.

> EMCO-BATH.COM


Vane a sprchové zásteny

Firma s vyše tridsaťročnými skúsenosťami z vývoja a výroby sprchovacích kútov si aktuálnym dizajnom, sledovaním najnovších trendov, vysokou kvalitou výrobkov, dlhou životnosťou produktov a vynikajúcim zákazníckym servisom vyslúžila pozíciu významného svetového hráča na trhu sanitárnych výrobkov. Spoločnosť Duscholux ponúka sprchovacie kúty, sprchovacie vaničky, vane, parné kabíny, vírivé vane a ďalšie kúpeľňové príslušenstvo.

> DUSCHLUX.COM

HÜPPE - nemecký výrobca sprchových kútov a boxov, sprchových zásten s viac než 60 ročnou tradíciou. Sprchové kúty HÜPPE sú oázou pokoja uprostred každodenného zhonu. Objavte možnosti, ktoré sanitárne výrobky HÜPPE ponúkajú pre kúpeľ aj pre dušu. Či už je to individuálny sprchový kút, pohodlné riešenie Walk-in alebo protišmyková sprchová vanička - pre každé prianie či konfiguráciu interiéru máme riešenie.

> HUPPE.COM

Výrobca vaní Kaldewei už od svojho počiatku prináša na trh revolučné zmeny. Aj vďaka tomu bol ocenený titulom Značka storočia. Moderný dizajn s nadčasovo elegantnou farebnosťou, cit pre štýl, harmónia tvarov a materiálov, súlad  estetického hľadiska a praktického využitia priestoru, inovatívne technológie výroby a spracovania a výhradne prírodné suroviny kvalitných smaltovaných výrobkov sú cieľom, ako naplniť filozofiu Kaldewei.

> KALDEWEI.CZ

Nemecká značka Bette je vždy dobrá voľba. S ponukou vyše 500 druhov vysokokvalitných vaní a sprchových vaničiek zo smaltovanej ocele rôznych foriem a farebných vyhotovení ponúka takmer neobmedzené možnosti na riešenie každej požiadavky.

> BETTE.DE


Interiérový nábytok

Cattelan Italia - jeden z najznámejších talianskych výrobcov nábytku. V roku 1979 založil spoločnosť Giorgio a Silvia Cattelan. Cattelan Italia vyrába jedálenské stoly, stoličky, konferenčné stolíky, komponenty ako TV stojany, vitríny, atď. Cattelan Italy je ideálna voľba pre milovníkov moderného a nadčasového dizajnu.

> CATTELANITALIA.COM

História Calia Italia začína jeho zakladateľom - Liborio Vincenzo Cali, zručný majster tesár, začal v roku 1965 vytvárať a produkovať pohovky. Podľa jeho vlastných slov má byť pohovka výnimočným kusom nábytku, na ktorom nájdete odpočinok, sen, i príjemnú konverzáciu. Cali Italia získava inšpiráciu zo skutočnej krásy krajiny, z ktorej pochádza. Príjemné tvary, dôraz na detaily, funkčnosť a dizajn sú hlavnými atribútmi sedačiek i bytových doplnkov Calia Italia.

> CALIAITALIA.COM

Taliansky výrobca ponúka dizajnový pohľad a čisté línie svojich vstavaných skríň, šatníkov, obývacích zostáv, jedální, knižníc a postelí.

> ORMEDESIGN.COM

Calligaris vznikla vďaka svojej vášni pre drevo. Spoločnosť založil v roku 1923 Antonio Calligaris. Táto rodinná firma navrhuje, vyrába a distribuuje stoličky, stoly, postele, pohovky, skladovacie zariadenia a doplnky. A to všetko s vášňou, kreativitou a veľkou starostlivosťou.

> CALLIGARIS.IT

Filozofia je založená na vysokej kvalite spracovania hliníku, ktorý je základným materiálom pri výrobe nábytku. Dizajn, výskum, vývoj a inovácie nových tvarov a materiálov vytvárajú z Indecasa v medzinárodnom meradle v súčasnom dizajne lídra nábytku z hliníka. Indecasa ma viac ako 40 ročnú históriu.

> INDECASA.COM

Sklo je fascinujúci materiál, ktorý spoločnosť Sovet transformuje do rôznorodých tvarov, farebných odtieňov a odleskov, do originálnych, čarovných a funkčných produktov pre domácnosti i kancelárie. Pre Sovet je premena skla na štýlový a funkčný stôl vzrušujúca cesta plná nápadov, inovácií a umeleckého prejavu. V pultoch a jedálenských i konferenčných stoloch spája slobodu prejavu s maximálnou funkčnosťou, kombinuje tradíciu s pokročilými technológiami, moderným dizajnom a ekologickým prístupom.

> SOVET.COM

Art Leather - spoločnosť s viac než dvadsaťročnými skúsenosťami s výrobou nábytku a bytového zariadenia čalúneného kožou. Široká škála produktov - čalúnené stoličky, kreslá, pohovky, moderný dizajn od súčasných interiérových architektov. Dynamická, flexibilná štruktúra spoločnosti umožňuje prispôsobiť sa požiadavkám klientov - náš nábytok vyrábame aj na mieru. Pri výrobe používame rokmi overené, vysokokvalitné materiály vyrábané priamo v Taliansku.

> ARTLEATHER.IT

Moderný dizajn stolov a stoličiek Pedrali, spolu s prijateľnými cenami umožňujú spoločnosti prístup na rôzne odvetvia trhu. Výskum a vývoj sú jej základnými princípmi. Trvalá spolupráca s kvalitnými bytovými architektmi i so zákazníkmi samotnými je zárukou sviežich, štýlových a praktických nápadov. V portfóliu produktov nájdete stoličky pre použitie v interiéri i v exteriéri, stoličky s medzinárodnými oceneniami, komfortné, ergonomické, jedinečné dizajnové kúsky, stoličky vyrobené z praktických plastových hmôt, štýlovej kože, či tradičného dreva.

> PEDRALI.IT

Divanidea je taliansky výrobca sedačiek s viac ako 40 ročnými skúsenosťami v tejto oblasti. Kladie vysoký dôraz na kvalitu a detail výrobkov.

> DIVANIDEA.IT

Taliansky výrobca ponúka svieži, veselý a moderný dizajn svojich obývacích zostáv, jedální, šatníkov, knižníc a postelí.

> NOVAMOBILI.IT

> MORETTICOMPACT.EU

   


Tapety

Tapety sú jednoduchým, lacným, a efektným spôsobom, ako vytvoriť originálny interiér. Už viac než sto rokov vyvíja nemecká firma Rasch vysokokvalitné tapety v rade jedinečných inovatívnych dizajnov. Každoročne dodáva na trh novinky odpovedajúce svetovým dizajnérskym trendom. Od klasických tapiet po fototapety - široká paleta tapiet Rasch Vám dáva nespočetné možnosti pre vytvorenie jedinečného prostredia - harmónie stien, nábytku a doplnkov.

> RASCH-TAPETEN.DE

Variácie, slovo priamo definujúce tapety belgickej firmy Omexco. Variácie materiálov (sklenná drť, bambus, sisal...) variácie štýlov (disko, jemná nevtieravá štýlová klasika, etno, retro...), variácie motívov (flóra, geometria, ornamenty, moderný rustik...), jednoducho variácie tapiet z tkaného a netkaného textilu.

> OMEXCO.BE

Casamance je inšpirovaná klasikou. Tento moderný a exkluzívny vzhľad je výsledkom výberu materiálu a kvalitného spracovania. Casamance vytvára nečakané kombinácie a vždy prichádza s novým a originálnym riešením.

> CASAMANCE.FR


Doplnky

Svieže kvitnúce rastliny môžu prinášať do života množstvo radosti. Pre každého, kto si chce dopriať upokojujúci pohľad na nádherné živé rastliny a zároveň nemá dostatok času venovať sa záhradkárčeniu, má spoločnosť Lechuza dokonalé riešenie - luxusné samozavlažovacie kvetináče, ktoré kombinujú funkciu s dizajnom. Jednoduché a čisté tvary budú ozdobou Vášho domova i záhrady, a súčasne Vám uľahčia prácu pri starostlivosti o rastliny.

> LECHUZA.COM

Pred troma desaťročiami založila dizajnérka Yvonne Schubkegel spoločnosť ASA Selection. Dnes má spoločnosť zastúpenie na trhoch v osemdesiatich krajinách sveta. Úspech spoločnosti má korene vo filozofii „čistých tvarov a farieb". Keramické čajové i servírovacie sety, kávové šálky, taniere, vázy, kuchynský textil aj ďalšie dekorácie nie sú sériovou výrobou, ale ručne vyrábané bytové doplnky reprezentujúce moderný dizajn pre celú domácnosť.

> ASA-SELECTION.COM

Jeden z najvýznamnejších výrobcov porcelánu na svete. Ponúka široký výber kolekcií na stolovanie, interiérových doplnkov, ale tiež rozmanité prvky sanity - od sprchových kútov, umývadiel WC, až po vane, sauny a minibazény. Tiež ponúka širokú škálu obkladov a dlažieb vo veľkom spektre farebností a povrchovej úpravy.

> VILLEROY-BOCH.COM


Podlahy

Švedsky Kährs je jedným z popredných európskych výrobcov kvalitných drevených podláh. Patrí k najstarším, a rovnako aj k najviac inovatívnym spoločnostiam vo svojom odbore. Podlahy tejto spoločnosti môžete objaviť v bežných domácnostiach i kanceláriách, v obchodoch, hoteloch, koncertných a divadelných sálach.

> KAHRS.SK

Belgický výrobca kvalitných drevených podláh.

> PAR-KY.COM

Witex si udržiava jedno z popredných miest medzi dodávateľmi tvrdých podlahových krytín a laminátových podláh. Witex hovorí so svojimi zákazníkmi a rešpektuje celosvetové trendy nábytku a interiérov, a tak sa môže zrodiť podlaha, ktorá dokonalo podporí štýl a harmóniu Vášho domova.

> WITEX.DE

Wineo® predstavuje novú generáciu podláh, ktorá zaručuje výnimočnú pružnosť a odolnosť dielcov či exkluzívne dekory. Profi PVC podlahy nemeckej firmy wineo prekonajú Vaše predstavy o dokonalej podlahe.

>WINEO.DE


Svietidlá

> DELTALIGHT.COM

> LIGHTSTUDIO.CZ

> LZF-LAMPS.COM

> ARTEMIDE.COM

> FONTANAARTE.COM

Tento web používa súbory cookie, ktoré uľahčujú jej používanie. OK