MENU

Moderné kuchynské linky

Moderné kuchynské linky

Kuchyňa – Jesť, piť, pracovať, hostiť

Kuchyňa je miesto, kde sa odohrávajú takmer všetky denné aktivity. Už dávno to nie je len miesto prípravy pokrmov. Váš dizajn kuchyne by mal zohľadňovať všetky tieto rozhodujúce vlastnosti, čo je dôvod, prečo sú kuchyne pre dizajn a navrhovanie najdôležitejšími miestnosťami v byte. INTERIER 48 ponúka moderné kuchynské linky, kvalitné, nadčasové, s pôvodnými hodnotami a súčasným dizajnom.

Keď vylepšujete vašu kuchyňu, existuje niekoľko rôznych aspektov, ktoré by ste mali zvážiť. Moderné kuchynské linky by mali byť predovšetkým praktické. Mali by ste starostlivo zvážiť, kam umiestniť bielu techniku, skrinky, stôl a stoličky, a zároveň zabezpečili dostatok priestoru na varenie. Mali by ste mať na pamäti aj úložný priestor. Kuchyne obsahujú veľké množstvo riadu, hrncov, panvíc a malých spotrebičov, čiže úložný priestor je v kuchyni veľmi dôležitý. Zároveň, kuchyne v mnohých obydliach slúžia aj ako spoločenské miestnosti a preto by mal tento priestor vyzerať pekne, príjemne pre hostí, ktorí vás navštívia, a predovšetkým pre vás. Použitie vysoko kvalitných a farebných materiálov dodá vašej kuchyni osobnosť a vitalitu do vášho priestoru. Naše kuchynské linky spĺňajú tieto predpoklady. Moderné kuchynské linky vám navrhneme na mieru.

Moderné kuchynské linky

Funkčný priestor je kľúč k šťastnému bývaniu. S rozložením kuchyne vám pomôžeme my. Navrhneme moderné kuchynské linky na mieru. Pomocou našich návrhárov môžete získať aj v malom areáli svetlo, priestor a veľké skladovanie. Pri navrhovaní kladieme veľký dôraz na funkčnosť, čiže prispôsobujeme návrhy vašim potrebám – či je to kuchyňa pre jedného človeka, dvojicu, ktorá rada hostí svojich priateľov a známych, alebo pre rodinu s deťmi.

V malometrážnych bytoch je dôležité využiť každý možný priestor, t. z. regály, nástenné vešiaky a poličky, vstavané skrinky a podobne. Vzhľadom k tomu, že rozloženie kuchyne je zväčša štandardné, zaujímavé materiály a farby môžu dodať ten jedinečný vzhľad aby vaša kuchyňa vynikla.

Leicht kuchyneNext125 kuchyneSchuller Kuchyne

Tento web používa súbory cookie, ktoré uľahčujú jej používanie. OK