MENU

Luxusné kuchyne

Luxusné kuchyne Luxusné kuchyne Luxusné kuchyne Luxusné kuchyne Luxusné kuchyne Luxusné kuchyne Luxusné kuchyne Luxusné kuchyne

Novodobé luxusné kuchyne

Náročným klientom ponúkame exkluzívne nemecké kuchyne LEICHT a výhodné zostavy BLOCK kuchen. Navrhujeme moderné, štýlové a luxusné kuchyne so zameraním na poskytovanie kvality, ktorá nás odlišuje od ostatných. Rovnako ako náš dôraz na kvalitu, kladieme veľký dôraz aj na osobný kontakt. Našim cieľom je spojiť dlhú životnosť, kreativitu a praktickosťk objednaným kuchyniam, ktoré ponúkame.

Luxusné kuchyne za dostupné ceny

INTERIER 48 ponúka prvotriedne luxusné kuchyne v spojitosti všetkých komponentov a skvelou súhrou materiálov, farieb a svetla. Hlavná orientácia je na inováciu a rozšírenie farebného rozsahu. Navrhujeme luxusné kuchyne na základe požiadaviek zákazníka na mieru. Kladieme veľký dôraz na detail a kvalitu. Dizajn kuchýň zahrňuje dôležitosť funkčnosť a exkluzívny vzhľad s pocitom tepla domova, pretože dnešné kuchyne nie sú len miestom prípravy pokrmov, ale sú predovšetkým spoločenskými miestnosťami. Nadčasovosť a idylický koncept sú súčasťou našich dizajnov a celkového konceptu návrhov. Kvalitné kuchyne a dobrý dizajn so súladom farieb a štýlu sú a vždy budú aktuálne a moderné.

Inovatívna technológia a komfort

Ponúkame maximálnu individualitu vo vybavení a funkciách kuchyne. Ku kuchynským zásuvkám je k dispozícii množstvo variabilných priečok v materiáloch vhodných pre kuchyne, ako je masívne drevo, plast, sklo, vždy v rôznych líniách dizajnu. Veríme, že aj interiér skrine by mal mať svoj vlastný „obraz“. Ponúkame luxusné kuchyne v modernom štýle i tradičnom klasickom štýle.

Sklo = čistá estetika, je to skratka pre modernosť. Nastavujeme nový štandard pre vybavenie interiérov pre kuchyne vysoko kvalitné, estetické a prestížne a predovšetkým vhodné pre domáce kuchyne. Sklenené fasády tvoria novú atmosféru v luxusnej kuchyni. Matné či lesklé sklo, tlmené modré, zelené či svetlo šedé,to je kombinácia moderných, mladých a luxusných kuchýň, ktoré prinášajú sviežu náladu do miestnosti. Ponúkame pestrú škálu dizajnových štýlov v súvislosti s modernou kuchyňou, kuchyňou na mieru či tradičnou kuchyňou. 

Leicht kuchyneNext125 kuchyneSchuller Kuchyne

Tento web používa súbory cookie, ktoré uľahčujú jej používanie. OK