MENU

Interiérové štúdio

Interiérové štúdio Interiérové štúdio

Interiérové štúdio - Inšpirácie a impulzy

Interiérové štúdio INTERIER 48 ponúka kvalitný dizajn pre moderné kuchyne a interiéry, expertnú interakciu všetkých komponentov a vynikajúcu kombináciu materiálov, farieb, architektúry a svetla, aby do vašich kuchýň a interérov vdýchol život. Pri návrhoch sú funkcie orientované na produktové inovácie a rozšírenie farebného rozsahu a kompozície. Produkty sú navrhnuté na mieru so zaujímavým plánovaním detailov, inšpirácie a impulzov. 

My v INTERIER48 pponúkame dizajn kuchýň a interiérov, ktoré spájajú dokonalú formu s inovatívnym dizajnom a s autentickými materiálmi. Hlavné zameranie je na fúziu funkčnosti a dizajnu. Perfektná interiérová organizácia udáva štandard našich kuchýň.  

Náš konzultačný prístup umožňuje našim zákazníkom, aby bol dosiahnutý perfektný výsledok kuchýň a interiéru. Zákazníci majú na výber z rôznych štýlov a povrchových úprav v závislosti od požadovaného vzhľadu a rozpočtu.

Originálna krása je vždy moderná

Interiérové štúdio INTERIER 48 ponúka nadčasovosť a harmonický celkový koncept. Vývoj produktov je výhradne založený na princípoch ergonómie, funkčnosti a udržateľnosti. Dizajn je postavený na čistých líniách a starostlivom výbere materiálov – poctivosť v použití materiálov, ekologické spracovanie a výber materiálu, ktoré sú súčasťou politiky spoločnosti. 

Vysoká kvalita na produkt a služby je číslo jedna na zozname. Naše dizajny kuchýň produkujú interiér s individualitou, kde je radosť tráviť čas s rodinou a priateľmi. Priestory poskytujú luxus, no zároveň pohodlie s teplom domova.

Leicht kuchyneNext125 kuchyneSchuller Kuchyne

Tento web používa súbory cookie, ktoré uľahčujú jej používanie. OK