MENU

Nemecké kuchyne

Nemecké kuchyne Nemecké kuchyne Nemecké kuchyne Nemecké kuchyne Nemecké kuchyne Nemecké kuchyne Nemecké kuchyne Nemecké kuchyne

Nemecké kuchyne najkvalitnejších značiek

Interiérové štúdio INTERIER 48 vám ponúka špičkové nemecké kuchyne LEICHT, Next125 a Schuller. Kuchyne najlepších značiek s dlhoročnými skúsenosťami.

Ekologické hodnotyOdolné materiály použité na vytvorenie produktov pre nemecké kuchyne sú zhromažďované zo zdrojov s dlhou životnosťou. Naše materiály získavame s ohľadom na životné prostredie. Drevo je získavané z ekologicky chránených oblastí, a používame laky na báze vody, namiesto použitia škodlivých toxínov a chemikálií.

Kvalita Inovácia v laserovej technológii umožnila rezanie hran dvierok laserom, čím vytvárajú elegantný, jemne vyhladený vzhľad, na rozdiel od staršieho vyhotovenia použitím plastu na hrany dvierok. Takéto detaily majú obrovský dopad na celkový vzhľad a pocit vysoko kvalitnej kuchyne. Konečná povrchová úprava s vysoko lesklým lakom sa nanáša nástrekom vrstvy farby na každý kus nábytku, ktorý vytvára úžasný hladký vzhľad.

Rozmanitosť Ponúkame nie len obrovskú škálu povrchových úprav v matnej i lesklej, rôzne textúry dvierok, ale i pôvodné klasické kuchyne s výberom z viac ako 5000 farieb. Toto umožňuje výber kuchyne, ktorá je úplne jedinečná kombináciou zmesi tónov alebo odvážnymi extravagantnými farbami.

Vnútorné komponenty nábytku v celom rozsahu kuchýň sú na veľmi vysokej úrovni, bez ohľadu na cenovú skupinu. Sklenené bočné steny zásuviek sú štandardné funkcie, ktoré jemne smerujú na noblesný vzhľad v priestore kuchýň.

V jednoduchosti je krása

Prírodné materiály a farby majú v sebe jednoduchosť. Nadčasové nemecké kuchyne vidieckeho štýlu, s emočnými a tradičnými prvkami na základe princípu modernej kuchyne môžete nájsť v našej ponuke dizajnov. Krása, cenená z minulých rokov, žije ďalej a je prenesená do súčasnosti s novou interpretáciou. V tejto súvislosti sa snažíme obohatiť naše dizajny aj o klasický, tradičný štýl kuchýň. Takéto nemecké kuchyne sú nadčasové, klasické a zároveň spĺňajú najvyššie nároky na technológie a funkcie.

Ponúkame kolekcie kuchýň LEICHT, Next125 a Schuller, a ich moderné a jedinečné projektovanie. Nemecké kuchyne, do ktorých bude môcť každý vložiť svoje vlastné individuálne koncepty bývania a životný štýl, bez kompromisu vysokej kvality, odolnosti a životnosti.

Leicht kuchyneNext125 kuchyneSchuller Kuchyne