MENU

Moderné kuchyne

Moderné kuchyne Moderné kuchyne Moderné kuchyne Moderné kuchyne Moderné kuchyne Moderné kuchyne Moderné kuchyne Moderné kuchyne

Moderné kuchyne s dizajnom od INTERIER 48

Interiérové štúdio INTERIER 48 ponúka moderný dizajn  s vynikajúcou kombináciou materiálov a farieb pre luxusné, pohodlné a moderné kuchyne do každej domácnosti. Moderné kuchyne najlepších svetových značiek ako LEICHT, Next125, Schuller... Naše kuchyne spájajú dokonalú formu s inovatívnym dizajnom z autentických materiálov. Naše hlavné zameranie je na fúziu funkčnosti a dizajnu do dokonalosti.

Ponúkame zmysel pre detail od počiatku až do po finálne ukončenie. Súčasné moderné kuchyne začleňujú interiérové dizajnové trendy a poznatky s ergonomickým dizajnom, pričom sa snažíme vytvoriť perfektné miesto pre plne funkčnú domácnosť. Kuchyne z našich návrhov sú moderne zariadené v tom najlepšom zmysle slova. Skutočne dobrý dizajn a dobrý vkus sú vždy aktuálne, vždy relevantné. Pokojné tlmiace farby určujú obraz modernej kuchyne. Moderným kuchyniam dodáva sofistikovaný vzhľad, výraz a život premyselná kombinácia farieb a materiálov. Autentickosť a zmysel pre prirodzenosť sú taktiež dôležitými aspektmi modernej kuchyne.

Kvalita a rozmanitosť

Moderné kuchynesú vyrobené pre vás s medzinárodnými cenami za dizajn. Naše moderné kuchyne poskytujú veľkú flexibilitu. Skrinky možno vyrobiť na mieru, vyššie alebo nižšie, hlbšie alebo plytšie. Výška pracovnej plochy môže byť taktiež navrhnutá na mieru podľa vašich požiadaviek.

Naše kuchyne sú známe pre svoju mimoriadnu kvalitu a technológiu. Kolekcie kuchýň sú tvorené predovšetkým na základe individuálnych potrieb domácich majiteľov. Či si hľadáte vhodnú kuchyňu do svojho prvého bytu, alebo hľadáte oživenie, či úplnú zmenu štýlu, u nás nájdete to pravé. 

Leicht kuchyneNext125 KuchyneSchuller kuchyne