MENU

Kuchynské linky na mieru

Kuchynské linky na mieru Kuchynské linky Kuchynské linky Kuchynské linky Kuchynské linky Kuchynské linky Kuchynské linky Kuchynské linky

Moderný dizajn, trvalé hodnoty

Kuchyňa je miestom, kde prebiehajú takmer všetky denné aktivity. V dnešnej dobe to nie je len miesto, kde sa varí a stoluje. Váš dizajn kuchyne by mal zohľadňovať tieto fakty dnešnej kuchyne, čo je dôvod, prečo kladieme veľký dôraz na a návrhy pre najdôležitejšiu miestnosť v byte. INTERIER 48 - ponúkame kuchynské linky na mieru, kvalitné, nadčasové, s pôvodnými hodnotami a moderným dizajnom.

Či ste sa rozhodli pre vylepšenie vašej kuchyne, alebo si zariaďujete nový byt, existuje niekoľko dôležitých aspektov, ktoré by ste mali zvážiť. Kuchynské linky by mali byť predovšetkým praktické. Mali by ste starostlivo rozhodnúť, kam umiestniť bielu techniku, skrinky, stôl a stoličky, a zároveň zabezpečili dostatok priestoru na varenie. Veľmi dôležitý je aj úložný priestor. Kuchyne obsahujú veľké množstvo riadu a malých spotrebičov, ktoré by mali mať svoje miesto v kuchyni. Zároveň, kuchyne v mnohých obydliach slúžia aj ako miesto, kde pozývate hostí na posedenie, večeru alebo čaj, a preto by mal tento priestor vyzerať pekne a príjemne aj pre hostí, ktorí vás navštívia. Naše kuchynské linky spĺňajú tieto predpoklady. Navrhujeme kuchynské linky na mieru z kvalitných a farebných materiálov, ktoré vdýchnu život do vašej kuchyne.

INTERIER 48 – Kuchynské linky na mieru

Pomocou našich návrhárov môžete získať aj v malom priestore svetlo a miesto pre veľké skladovanie. Navrhneme vám kuchynské linky na mieru. Pri navrhovaní sa zameriavame predovšetkým na funkčnosť, čiže prispôsobujeme návrhy vašim potrebám – či je to kuchyňa pre jedinca, dvojicu, ktorá rada hostí svojich priateľov a známych, alebo pre rodinu s deťmi.

V bytoch s malým priestorom je dôležité využiť každú možnú plochu, t. z. regály, nástenné vešiaky a poličky, vstavané skrinky a podobne. Vzhľadom k tomu, že rozloženie kuchyne je zväčša štandardné, zaujímavé materiály a farby môžu dodať vašej kuchyni ten jedinečný vzhľad a originalitu.

Leicht kuchyneNext125 kuchyneSchuller Kuchyne