MENU

Interiér štúdio

Interiér štúdio Interiér štúdio Interiér štúdio Interiér štúdio Interiér štúdio

Interiér štúdio – atraktívne bývanie, ktoré sa oplatí

Krásny, modernýštýlový interiér je snom každého majiteľa nového rodinného domu či bytu. Ako ho však zariadiť tak, aby bol naozaj dokonalým a pritom útulným domovom vyžarujúcim príjemnú domácu atmosféru? K základným pravidlám patrí rozumné nakupovanie. To znamená nenakupovať zariadenie bez rozmyslu len preto, že sa nám páči, ale každý jeden kus nábytku do interiéru vyberať uvážene s ohľadom na jeho využiteľnosť. Častou chybou je nerovnováha v zariaďovaní, čo znamená, že ľudia zvyknú priestor buď doslova zapratať množstvom nábytku a doplnkov, alebo práve naopak – stavia na minimalizmus, s ktorým by sa to ale tiež nemalo preháňať, aby interiér nepôsobil až príliš neosobne.

Pre dokonalý interiér je nevyhnutný dostatok úložných priestorov, správne zvolené osvetlenie, farby aj nábytok a vzájomný súlad medzi jednotlivými časťami zariadenia.

Práve interiér štúdio a tím profesionálov, ktorí majú odborné vzdelanie aj skúsenosti s bytovým dizajnom, vám môžu byť veľmi nápomocní pri zariaďovaní vašej domácnosti, či už svojimi radami, nápadmi a vytvorením niekoľkých zaujímavých návrhov, ale aj samotnou realizáciou premeny celého vášho interiéru od A po Z. 

Dizajnové bývanie v určitom štýle

Pre interiér štúdio bude dôležitá nielen obhliadka priestorov, pre ktoré bude návrhy vytvárať, ale musí tiež poznať vaše predstavy a štýl bývania, ktorý sa vám páči, preto je veľmi dôležitá práve vstupná konzultácia, na základe ktorej potom dizajnér vyhotoví návrhy. Ak dávate prednosť noblese a luxusu v štýle glamour alebo túžite po modernom minimalistickom interiéri, je to práve dizajnér, ktorý dokáže vytvoriť návrh bývania šitý presne na mieru, vybrať ten správny nábytok, farby aj dekorácie, ktoré budú vytvárať harmonický celok v konkrétnom štýle.

Interiér vytvorený skúseným dizajnérom je viditeľný už na prvý pohľad, pretože býva dokonalý v každom detaile, čo zvyšuje nielen atraktivitu, ale aj hodnotu vášho bývania. 

Netradičné kombinácie v eklektickom štýle

Je náročné vytvoriť dokonalé bývanie v jednotnom štýle, a ešte oveľa náročnejšie je vytvoriť interiér v eklektickom štýle, kde je potrebné kombinovať aj rôzne typy štýlov zdanlivo nekombinovateľných. V súčasnosti takýto eklektický štýl bývania už nie je ojedinelý, pretože ľudia majú radi pôvab a čaro starých či retro vecí zakomponovaných do moderného bývania.


Tento štýl bývania je veľmi osobitý a zaujímavý, ale aj najnáročnejší zo všetkých štýlov, pretože potrebuje istú dávku citu a skúseností s bytovým dizajnom, aby pôsobil naozaj dobre a nie gýčovo či chaoticky. Práve Interiér štúdio si však dokáže poradiť aj s touto pomerne náročnejšou úlohou, kde je potrebné porušiť všetky pravidlá o jednotnom štýle a kombinovať rozdielne štýly bývania aj materiálov tak, aby výsledok pôsobil harmonicky.

V čom všetkom môže byť interiér štúdio ešte nápomocné?

Interiér štúdio a profesionálni dizajnéri si vedia poradiť aj so zariadením atypických, napr. podkrovných, priestorov, ktoré si vyžadujú výrobu nábytku presne na mieru, a tiež vám dokážu poradiť s rozvrhnutím menších priestorov tak, aby ste z nich dokázali vyťažiť naozaj maximum. Vďaka 3D návrhom, ktoré interiér štúdio vypracuje, získate oveľa jasnejšiu a lepšiu predstavu o usporiadaní úplne nového interiéru, ale aj interiéru a miestností s už existujúcim nábytkom. Dizajnéri majú tiež často oveľa lepší a väčší prehľad o ponuke na trhu, cenách aj o produktoch, na ktorých môžete ušetriť a naopak aj o tých, na ktorých sa rozhodne šetriť nevypláca.

Kvalitné interiér štúdio a dobrý interiérový dizajnér jednoducho presne vedia čo majú robiť, dokážu určiť čo je nevyhnutné, čo je alebo nie je potrebné kúpiť a aj to, kde to kúpiť. Týmto spôsobom vám dokážu šetriť váš čas aj finančné prostriedky. 

Vyberte si kvalitu! | Interiér štúdio INTERIER48

Sú veci, na ktorých sa neoplatí šetriť a tým je aj zariaďovanie interiéru našich domovov, ktoré nám slúžia denno-denne celé roky, a preto si investíciu do kvality naozaj zaslúžia. Veď, ako sa vraví, „nie sme takí bohatí, aby sme kupovali lacné veci“.

Leicht kuchyneNext125 kuchyneSchuller Kuchyne