MENU

Exkluzívne kuchyne

Exkluzívne kuchyne Exkluzívne kuchyne Exkluzívne kuchyne Exkluzívne kuchyne Exkluzívne kuchyne Exkluzívne kuchyne Exkluzívne kuchyne Exkluzívne kuchyne

Novodobé exkluzívne kuchyne

Kuchyne sú súčasťou priestorovej architektúry. Niektoré slúžia tiež ako izbový delič a to pri otvorených priestoroch obývacej izby a kuchyne. Ponúkame exkluzívne kuchyne najmä z prírodných materiálov, s rôznymi povrchovými úpravami. Exkluzívne kuchyne môžu byť kombinované aj so sklom, ktoré dodáva kuchyni elegantnejší vzhľad. Matné, saténovo upravené sklo je veľmi vhodné do kuchyne, či už k jednotlivým skrinkám alebo k elegantným zásuvkám, či ako pracovná doska.

Nemecká kvalita za prijateľnú cenu

Návrhy exkluzívnych kuchýň, ktoré ponúkame sú autentické a nezameniteľné. INTERIER 48 znamená trvalé hodnoty a zaručenie vysokej kvality po každej stránke. Našou prioritou je kvalita smerovaná na produkt a služby zákazníkom.

Ponúkame exkluzívne kuchyne s individualitou, jedinečnosťou a pohodlím zároveň, kde je radosť tráviť čas s vašimi najbližšími. Sústredíme sa na starostlivý výber materiálov, komponentov, a najprísnejšie kontroly s najvyššou precíznosťou pri výrobe a pri konečnej úprave perfektných hladkých povrchov. Moderné laky na báze vody majú rovnaké vlastnosti, ako tie, ktoré obsahujú rozpúšťadlá, hlavne čo sa týka technických kritérií ako je odolnosť proti poškriabaniu, odolnosť proti opotrebeniu, stálosť na svetle, atď, no sú ekologicky šetrné. Využívame najmodernejšie lakovacie techniky s organickými rozpúšťadlami. Kombinácia všetkých týchto vlastností tvorí naše exkluzívne kuchyne pre váš domov.

Harmónia, jednoduchosť a exkluzivita

S našimi exkluzívnymi kuchyňami môžete udržiavať poriadok ešte príťažlivejším spôsobom. Zásuvky sú obohatené o nový organizačný systém, sú atraktívne a praktické zároveň. Klasicky moderné s kvalitným materiálom a kombináciou farieb a vzorov. Materiály, ktoré používame majú dlhú životnosť, sú ľahko udržiavateľné, odolné proti sklzu.Našimi návrhmi chceme dosiahnuť, aby naše exkluzívne kuchyne tvorili váš štandard domova.

Za účelom splnenia vašich predpokladov a očakávaní, sú použité vysoko flexibilné výrobné metódy a najnovšie technológie. Naše exkluzívne kuchyne sú nadčasové, moderné, zároveň funkčné, praktické a spoločensky útulné.

Leicht kuchyneNext125 kuchyneSchuller Kuchyne